Fotokapa

Fotokapa kujutab endast 1 cm paksusele kergele jäigale alusplaadile kleebitud fotot. Foto trükime kõigepealt poolläikivale kvaliteetsele fotopaberile ja seejärel kleebime kapa alusplaadile.

Kasutame kapa-mount alusplaati. See on seest tumehall (plaadi sisu jääb pildi küljelt näha). See plaat on odavamast valge sisuga plaadist palju vastupidavam.

Fotokapa on soodsaim variant pildi seinale panemiseks (tegelikult suurtes formaatides on soodne matt lõuend odavam). Lisaks on kapale kleebitud pilt väga kerge ja nii piisab selle riputamiseks väga väikesest naelakesest või kahepoolsest teibist. Fotokapa suurim miinus on selel vastupidavus – suuremas formaadis hakkab pilt kaarduma. Lisaks on pildi servad suhteliselt õrnad, kui pildile kogemata kõvema asjaga pihta minna, või kui pilt juhtub kukkuma, on defektid kerged tekkima. Selle vastu aitab pildi raamimine ehk raamitud fotokapa.

Millistel juhtudel on soovitav raamimata fotokapat vältida:

  • Suured pildid (60x90cm ja rohkem)
  • Näitused, kus pildid lähevad ka müügiks.
  • Näitused, mis rändavad palju ringi (tahest tahtmata saavad pildid lõpuks viga ja lömmis nurkadega fotokapasid ei taha keegi vaadata)
  • Pildid, mida soovid pikaks ajaks säilitada.

Fotokapale hea alternatiiv on fotolõuend. Hinna poolest jääb see fotokapa ja raamitud fotokapa vahele. Loe lõuenditest siit.

Trükkimiseks on kasutusel 12 värviga Canon IPF 8400 printer. Selle keskkonnasõbralikud pigmenttindid tagavad täpsed ja kauakestvad värvid. Ühesõnaga, enam paremini ei saa.

 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Tel. 58 14 99 75

Saada küsimus või tellimus


Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Tellimus/küsimus

Vali fail, kuni 7mb

Teate koopia saadetakse ka teile emailile.

Kui teate koopia ei tule teile emailile või saatmine ei õnnestu mõnel muul põhjusel, saada email: info@minuprint.com

Suuremad failid võib saata otse mailile info@minuprint.com