Tegemist on päris klientide tagasisidega:) 

Lõuend, mille tellisin tuli ülihea kvaliteediga,väga ilus! Ja nii kiiresti valmis, vähem kui 24 tunniga, super! Ja nii sõbralik ning abivalmis, asjatundlik suhtlus! Soovitan kõigile ja kindlasti tellin veel ning jäängi siit tellima!

Jätkuvalt kauneid taieseid!

Parimate soovidega, Krista

Krista

HomeFurniture

Tere! Ma pole Teilt veel tellinud, aga esimene asi, mida vaatan, kui leian uue asja, on koduleht ja tekst mis seal on! No täpselt nii peabki olema! Ma kohe tahaks kõiki asju tellida ja Teil pidi väga kvaliteetne print olema! Sattusin siia ühe hea fotograafi soovitusel 🙂 väga tore, kui on näha, et inimene armastab, mida ta teeb 👏🏼
Kristel

Sain pildi kätte ja kõik on lihtsalt super!!! Pilt on veel parem kui oskasin oodata. Lõpuks ometi leidus firma, kellele saab usaldada oma fotod ja saada suurepärane tulemus ja mitte muretseda, mis lõpptulemus tuleb.Ja suhtlus kliendiga on suurepärane, igale küsimusele vastati kohe ning anti nõu. Soovitan kõigile ja ise kohe kindlasti pöördun lähiajal uuesti ja soovitan tuttavatele!
Suur, suur tänu Timo Kannistole ja Minu print!!
Merit Mihhalkina

Tellisin esimest korda kahes suuruses lõuendid, mis mõlemad olid tumedate taustadega ja jäin vägagi rahule, kuna pildid ei jäänud liiga tumedad ja kvaliteet on ikka väga super. Arvestades ka lõuendi iga on ta igati mõistlik kapa suhtes, sest olgem ausad, mõni kapa võib küll olla aga kui neid tekib kümneid, siis nende väärtus aegamööda kaob. Oli ka väike apsakas, aga tänu mõistvale suhtumisele parandas Timo selle kohe ära ning see on minuarust juba väga positiivne, et niimoodi vastu tullakse. Kindlasti tellin ka edaspidi näituste jms. jaoks lõuendeid ja võibolla muudki just Minu Print OÜ-st. Suured Tänud veelkord ja edu edaspidisteks toimetusteks!

Sander Sirelbu

Super top quality, very pleasant communication, fast delivery. Highly recommend Minu Print to anyone who may need a photo canvas as a stylish touch to their home or a wonderful gift that looks like a piece of art. Thank you a lot!
Olga

Väga kiire ja korralik töö. Tulemusega väga rahul ja tellime kindlasti veel 🙂
Getriin

Lasin esimese pildi siin valmistada ja olen tulemusega väga rahul.

Kristian Pikner

Uurisin võimalusi, kus oma pilte teha ja juba algusest peale jättis MinuPrint mulle sümpaatse mulje! Kõikidele kirjadele sain kiirelt vastused ning ka pilt sai kiirelt valmis! Kindalsti lasen ka oma järgmised fotod just Timol teha! 🙂
Ella Kari

Tegin enda esimese tellimuse Timolt ja olen 100% rahul. Pilt tuli kohale kiirelt ja ülikvaliteetselt. Kvaliteet ja värvid olid ülitäpsed ja mõnusad ning Timo enda reageerimine oli väga kiire!
Aitäh Timo!
Tõnis Saar

Mis fotoinimesed teeksid ilma Timota, ei tea.
Minu kogemused on alati positiivsed. Soovitan eranditult kõigile oma klientidele. Ja alati lisan juurde, et lisaks kvaliteedile saad ka hea teeninduse, vajadusel praktilised nõuanded ja muidu muheda suhtluse kaubapeale :).
Birgit Varblane

birgitvisuals.com

Täname professionaalse nõuande ja selle ilusa pildi valmistamise eest! Oleme väga-väga rahul ja soovitame kindlasti “Minu Print OÜ”-d.
Leila

www.sinutervisetuba.ee

Timo on suurepärane koostööpartner, kes teeb oma tööd väga põhjalikult, täpselt ja kiirelt. Tulemuseks suurepärased ja ülihea kvaliteediga fotod, kapad ja lõuendid. Aitäh!
Liina Daniil

www.fotomeisterpluss.ee

On öelda vaid kiitvaid sõnu.Asjaajamine on olnud ääretult korrektne ja täpne.Kõik on ajaliselt ka paigas olnud.Olen eriti tänulik sulle abi eest pildi paremaks tegemisel.Saan aru,et see võtab sinu tööaega aga tulemus rõõmustab meid mõlemaid.Ise veel piisavalt Photoshopi programmi ei jaga aga eks ma püüan ennast arendada.Seega Timo olen kõige sellega ülimalt rahul ja mul on ikka väga vedanud,et sa oled olemas ja seda tööd teed.Edu edaspidiseks ja uute piltideni.Leo.
Leo Arnek

Meie firma on Minu Prindi püsiklient. Timo on meie jaoks ideaalne koostööpartner – ta on kiire, pakub väga head kvaliteedi ja hinna suhet ning on väga abivalmis.

Palun jätka samas vaimus!

Tarieli Lipartia

www.luckylaika.com

Tellisin teilt mõned fotod prooviks. Kätte sain kiiresti ja piltide kvaliteediga jäin rahule. Aitäh! Järgmised fotod tellin ka Minu Prindist.
Leili Valdmets

Olen Minuprint.com‘ist ühtteist tellinud. On heaks ja kindlaks partneriks. Kvaliteet väga hea ning vajadusel on abiks otsustamisel trükimaterjali valikul.
Gen Vagula

www.genvagula.com

Sõbralik ja professionaalne suhtumine oma klientidesse. Väga hea tööde kvaliteet. Rahulolu garanteeritud! Edu Sulle Timo!
Andrei Reinol

andreireinol.com

Kõik ja rohkem veel kui tahta oskad. Kvaliteetne, kiire, professionaalne, abivalmis ja soodne.
Marja

Väga meeldiv ja kiire koostöö! Väga rahul tulemusega :)
Jörgen

Olen ka mõned pildid tellinud Minu Prindist. Olen ülimalt rahul, sest Timo võttis vaevaks ja saatis mulle pilte väljamaale, pakkimisega nägi kah kurja vaeva, et kapa ilusti terveks jääks. Koostöö on meeldiv ja sujuv. Kindlasti tellin siit ka edaspidi.
Kaisa Tiivel

Olen Minuprintist tellinud juba 10 fotolõuendit.Olen nennde imeliste töödega saanud oma kallitele lähedastele meeldivaid üllatuskinke teha.Kõik oleme väga rahule jäänud.On ka paindlik tellimuse vormistamine.Väga kiiresti on valmis ja turvaline saatmine Smartpostiga.Ainult kiidusõnad!
Õie Pavelson

Parim suhtumine eesmärgi teostamisse – olematu suurusega pildist sai armsaim fotolõuend ja seda uskumatu kiirusega 🙂
Merite

Olen ikka aeg-ajalt Minu Prindi fotoprindi teenust kasutanud ning tellinud nii lõuendeid, A4 ja A3 pilte kui ka väiksemaid ja veidi suuremaid väljatrükke (60×60 cm kapale näiteks). Alati on suhtumine olnud korrektne ning asjatundlik. Töö kiirus ja ka kvaliteet on samuti väga korralikud ning väga konkurentsivõimelised. Plaanin ka edaspidi Minu Prindi teenuseid kasutada ning soovitan teistelegi!
Jan

lepamaa.eu

Kui Timo selle firmaga alustas, pidasin seda veidi kahtlaseks, et nii hea hinnaga saab sellist kvaliteeti pakkuda. Nüüdseks, olles näinud paljusid tema tehtud töid, võin kinnitada, et Timo oskab seda tööd väga hästi. Kolleeg tellis hiljuti lõuendil pildi. Tase oli hämmastav. Samuti on sõber teinud võrdluse Timo prinditud fotokapal ja tavalisel fotokapal. See mida Timo kasutab, on oluliselt tugevam. Suur suur aitäh, Timo, et oled fotograafide ja teiste kunstiinimestele pakkunud sellist võimalust! Varsti-varsti saadan ise kah tellimuse ära, sest need hinnad… mina pole odavamalt veel leidnud.
Sten Torop

Fotograaf, https://stentorop.weebly.com/

Hämmastav teenindus!

Tellisin kallile kaasale aastapäevaks fotolõuendi seinale. 24h tellimis hetkest ja pilt on seinal! Lihtsalt super! Pildi kvaliteet ületas ootusi! Tulevikus ei plaani mujalt tellida. Kindlasti soovitan ka teistele huvilistele.

Arvi

Ma ei olnud varem Minu Prindi teenuseid kasutanud ja seega ei osanud algul midagi arvata, kuid lõpuks otsustasin proovida ning tellisin 2 raamitud fotokapat. Kui ma kulleriga saabunud paki avasin ja väga korralikult pakendatud fotod kilest lahti võtsin, oli koheselt minu esimene reaktsioon: VAU!!! Täpsed värvid, ilus kuldne raam, korralik teostus! Kõik vastas 100% minu ootustele (mis olid kõrged) ning enam ei ole kahtlustki, kust ma edaspidi oma suuremõõdulised trükid teha lasen!

Aitäh Timole suurepärase ja kiire töö eest!

Ragnis Pärnmets

Ragnis Pärnmets

Suurepärane tulemus, jäin selle firma tööga väga rahule nagu ikka. Kiire töö ja kiire postitus! Suur tänu!
Kirke

Nagu Timo kirjutab kodulehel… “Teen pilte suurima rõõmuga. See töö tõeliselt meeldib mulle. Teen alati kõik, et Sina pildi tellijana rahule jääks”
-just täpselt nii ongi! Juba kahed jõulud on päris mitmele inimesele rõõmu valmistatud ainulaadse kingiga ja Timo abiga! Super kiire ja kvaliteetne ja sõbralik teenindus!!! Kindlasti kui soovin oma sõpru ja lähedasi taas rõõmustada/üllatada tellin pildid Timolt:) viimased said vist 90×60 satiin lõuendile- väga super said:)
Ene

Ene

Otsustavaks minu valiku puhul Minu print OÜ kasuks sai see, et nende lehel oli konkreetselt kirjas, mis on erinevate materjalide vahe väljaprintimisel.Pildi mõõtude valik oli oluliselt suurem kui mujal, nõustamine profesionaalne ja ülikiire vastamine e-mailile. Sain toote juba järgmisel päeval kätte. Kvaliteet super! Olen ülirahul!
Katri

Kõik on korras pilt käes töö kiire ja korralik SOOVITAN!
Umarov

Olen tellinud siit kahel järjestikkusel aastal külmkapi magnetid. Teenindus on kiire ja kvaliteet väga hea. Lisaks oleme tellinud mõned suured pildid lõuendile – täpselt samad sõnad! Jääb vaid üle veelkord suured tänud öelda!
Margit

Lõuendiga väga rahul vastas igati ootustele kindlasti tellin kunagi veel midagi 🙂
Marko Poola

Korralik ja kiire töö. Hüva nõu ja paindlikkus Timo poolt viib täiusliku lõpptulemuseni!
Kindlasti võtan ka järgmised pildid Minu Print OÜ kaudu. Edu!
Jaanis

Alati, kui olen tahtnud kvaliteedis kindel olla, siis olen pöördunud Timo poole. Hindan väga ka paindlikkust – saab soovides, nüanssides kokku leppida ja koostöö toimib. Usun, et jääbki toimima. Tänud.
Raul

Minu kogemused minuprint-iga on suurepärased! Alati olen saanud igale küsimusele vastuse ja välja prinditud tööd on tehtud ülimalt kiirelt ja hea kvaliteediga! Tänu Timole on minu kliendid rahul minu piltidega! 🙂 Suurepärane koostööpartner.
Merli Kasu

Olen tehtud töödega algusest peale väga rahule jäänud ja soovitan alati ning igal pool ka teistele:). Lisaks on Timoga lihtne ja meeldiv suhelda. Tänan ja kasutan Timo teenuseid ka edaspidi. 5+

Vambola Kurm

Väga timmid prindid, Tellin alati.

Aavo

Tellitud juba 2 korda, 4 erinevat fotot. Peab mainima, et olen seni väga rahul, kiire ja meeldiv teenindus ja täitsa muhe teenindaja. Fotokapa ja fotolõuend vastavad originaalfailile, seega koostöö jätkub.
Liis Rotar

www.rotarifoto.com

Väga rahul kohe esimesest tellimusest alates. Kogu info oli kiire ja põhjalik ning leidsime arvatavasti parima ja kvaliteetseima lahenduse kliendile, kes on üliõnnelik ka saadud pildi üle. Edu ja uute piltideni!
Janek Laanemäe

www.janekfoto.com

Kohe viis plusss – mis siin ikka rääkida. Print on üks asi, aga sul õnnestub kohe kõik korda teha, mis vähegi itivärk on 🙂
Gunnar Traus

Tellisin fototapeedi ja lõuendid. Kõik tuli välja lausa imelisena. Suured tänud, juba tellin uusi asju :)
Marko

Tõeliselt hea kogemus! Fotolõuendid tehti valmis kiiresti ja korralikult, lisaks sellele veel ilmselt linna soodsaima hinnaga. Olen teenusega väga rahul ja ei välista, et tellin ka tulevikus siit mõne lõuendi.
Laura

Kuigi ma ei ole just kõige tihedam tellija, olen ma kõik tellimused teinud viimasel hetkel. Enamasti avaldan soovi saada pildid samal päeval kui tellimuse sisse annan. Kordagi pole mulle öeldud, et mitte mingil juhul ei ole see võimalik, vaid püütakse leida kiireim ning kliendi jaoks parim lahendus. Seni on olnud teenuse kiirus, kvaliteet ning hind väga meeldivad ning kindlalt jään lojaalseks Minu Prindi kliendiks. Minult küsitakse siiani, kus imekohas ma pilte ning plakateid printimas käin. :) Soovitan!
Taivo Karu

www.taivofoto.com

Suurepärane koht. Tellisin sünnipäevaks emale fotolõuendi, mille sain kätte juba kahe päeva pärast. Väga hea kvaliteet ning ülikiire teenindus. Ema oli äärmiselt rõõmus ja tähendas, et nii head kinki pole ta enam aastaid saanud. Nüüd saadan juba uue tellimuse ja taas väga kiire reageerimine, head ekspertsoovitused ning kiire valmistamisaeg. Soovitan päris kindlasti kõigile, sest ka hinnad on siin soodsaimad.
Inga

Tehtud tööga väga rahul- kiire ja korralik. Kindlasti soovitan teistele.
Ene

Kiire, lihtne, mugav ja lõpptulemusega väga rahul =) Aitäh!
Liliann

Väga super teenindus! Lõpptulemus ületas ootusi.
Suur tänu, Timo!

Ulvi

Minu pildid

Olen Timo firmat kasutanud juba päris pikka aega. Oleme teinud väga erinevaid formaate. Senini suurim lõuend 55X150cm. Tulemused minu jaoks on super ja olen seda ka oma näitustel nii Viljandis, Karksis, kui ka mujal rõhutanud. Teenindus on ülimalt korrektne. Meeldib Timo asjalikkus ja vastutulelikkus. Kui on vaja midagi kohendada, teeb ta seda meelsasti. Jään ta püsikliendiks kindlasti ka edaspidi.  Jõudu Sulle Timo.
Leo Arnek

Loodusfotohuviline

Olen tellinud Minu Prindist ühe A3 foto ja visiitkaarte. Teenindus oli väga kiire ja töö ülimalt kvaliteetne ja soodne. Jäin üli rahule ja kõik suuremad printimised tellin ma edaspidigi just Minu Prindist. Soovitan kõigile! Tõeliselt meeldiv kogemus! Jõudu ja rohkelt tellimusi Minu Prindi meeskonnale!
Kristina

Olen Minu Prindilt tellinud suuri väljatrükke lõuendile ja erinevatele fotopaberitele.

Tulemused on alati ületanud ootusi. Soovitan!

Silver Ader

Kodufoto.ee

Väga kiire ja kvaliteetne töö, meeldiv suhtumine ning kindlasti tellin veel sealt!
Kätlin

Suured tänud hea ja kiire töö eest.Lugupidamisega. Kindlasti tellin veel. Artur
Artur Runge

Väga kiire töö, meeldiv suhtlus ja väga ilus lõpptulemus! Aitäh! Jäime vägagi rahule.
Liisu

Leidsin Minu Print’i kodulehe täiesti juhuslikult internetist. Lasin teha elus esimest korda fotokapa. Töö oli väga kiire ja korralik. Väga meeldib. Tellin teinekord veel!:)
Jõudu!s.
Janne

lass.ee

Tahan Teid tänada tehtud töö eest ka kingi saaja poolt, kes oli pisarateni liigutatud.
Suured tänud, Marina.
Marina

Suur, suur aitäh! Töö oli kiire ja väga korralik. Kogu protsess jättis äärmiselt meeldiva kogemuse nii et lausa kutsub järgmist tellimust tegema. Edu!
Terje

Väga meeldiv! Töö kiire ja korralik. Pilt tuli nii kena, et peab veel mõne varsti tellima:-)
Kärt Rohtmets

len Timo käest tellinud kaks korda, kokku neli lõuendit ning pole pidanud kordagi pettuma. Töö on alati kiire ja korralik ning küsimustele ja probleemidele leitakse lahendus, mida veel tahta ? 😀

Mairo Toom

Väga hea töö – kiire, kvaliteetne ja mis mulle kõige rohkem meeldib, täpselt need värvid (ka sinine!), mida ma oma algselt faililt näen, proovitud nii kapa, kui lõuend, mõlemad väga head.
Külli Kolina

www.kyllifoto.ee

Mees teab, mida mees teeb ! Väga head masinad ja tulemus oligi alati natuke parem kui ootasin 🙂
Aivar Põlda

www.kahjuennetus.ee

Ei pea mitte kõhklema ja kahtlema, hüva nõu ja hea pilt on garanteeritud. Uute piltideni!
Kaupo Rahu

Kiire ja korralik töö mõistliku hinnaga! Olen saanud paljusid inimesi rõõmustada oma piltidega.
Ulvi Mehiste

Ma olen igal korral, kui olen küsimusega pöördunud, saanud meeldiva, positiivse ning kiire vastuse. Kõik on olnud selge, arusaadav ning kommunikatsiooni osas 10+ juba suhtumise poolest. Töö on olnud kvaliteetne, kiire. Timo on olnud alati vastutulelik ja heatujuline. Kusjuures, kui peaksin tegema listi inimestest, kes pealtnäha kindlasti naudivad oma tööd, siis Timo oleks üks esimestest. 🙂

Kersti Kalberg

Uskumatult kiire teenindus ja suurepärane lõpptulemus. Soovitan kindlasti Minu Printi. Aitäh teile, järgmise korrani!
Maris

Väga kiire ja professionaalne teenindus. Olen tehtud fotolõuendiga väga rahul, hea kvaliteet. Soovitan!
Ave

Väga meeldiv ning kiire koostöö. Tellimusega jäin rahul. Ootused ületatud :) Siiralt soovitan! Tänud kvaliteetse töö eest!
Natalia

Sai üks fotolõuend tellitud,kvaliteediga väga rahul!kindlasti kasutan teie teenuseid veel.
Mario

Väga rahul, töö kiire ja korralik. Soovitan kindlasti kõigile.
Kylliki

Tellisin fotolõuendi, asjaajamine oli kiire ja korrektne. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Hind on ikka väga hea võrreldes teiste pakkujatega turul. Meeldis, et enne tellimust nõustati ja korrigeeriti fotot, et tulemus oleks parim. Sain kauba kiirelt kätte, pakitud oli hästi korralikult ja turvaliselt. Jäin rahule ja kindlasti soovitan !
Andres

Väga kiire ja meeldiv teenus :)
Janek Joab

Elukunstnik

Kui tahad tõeliselt hästi trükitud pilte väga mõistliku hinnaga siis siit saab. Isegi minusuguse diletandi pildistatud makropildid tunduvad seina peal superilusad :)Töö ka üllatavalt kiire. Respect!
Kalle Volkov

www.hiirepadi.ee

Naiskodukaitse korraldas aastal 2011 fotokonkursi “Aeg olla eestlane” Otsisime oma konkursipiltide prindi jaoks soodsat ning usaldusväärset firmat. Selleks osutus “Minu Print”.

Pildid õigeaegselt valmis ning kohal. Tulemus väga kvaliteetne. Oleme väga-väga tänulikud sellise vastutulelikkuse eest ning loodame meeldiva koostöö jätku.

Vahemärkusena lihtsalt üks tähelepanek veel- kuna piltide esimene näitus toimus vabas õhus ning väga vihmasel päeval siis õnnetul kombel sai enamus pilte väga palju vett. Tekkis paanika et mis nüüd saab- kõik on untsus! Aga kui suurem vesi kuivatatud ja pildid paar tundi seisid, ei jäänud piltidele ainsatki jälge, et nad hiljuti paduvihmaga üle kallati:)

Liina Laurikainen

piltjamote.com/

Mina avastasin Minu Prindi tööd tänu Timole endale. Ta pakkus teenust plakatite tegemisel ja nii ma siis tellisingi esimese palakati tema firmalt. Olin meeldivalt üllatunud, kui sain plakatid kätte. Professionaalselt tehtud, ilus kujundus ja fotopaberil pealekauba ning soodne hind. Nii soovitasingi Minu Prindi teenuseed kasutada kõigil oma tuttavatel kultuuritöötajatel. Olen jäänud Minu Prindist tellima Timo kvaliteetseid töid, nii plakateid, kui võtmehoidjaid ja sel aastal ka tänukirju. Jälle ei väsi kiitmast kui kena jääb fotopaerile üks tänukiri. Ja fotodest, mis Timo teeb, ma üldse ei räägi- tegemist on oma ala spetsilaistiga: tabatud hetked läbi fotoobjektiivi, fantast, olen temalt ka mõne toote ostnud ja kavatsen seda veel teha- kui vaid kodus vabu seinu jaguks. Soovitan soojalt kõigile- kasutage Timo teenuseid, ta teeb ööd südame ja armastusega. Ja alati kui palud töö ruttu teha, on ta selleks kohe valmis- ei mingit virisemist( oi kui tavaline on töid tellides kuulda- ei jõua nii ruttu jne.) Timol jagub alati aega, olgugi et tal on väikesed armasd lapsed, kes kindlasti kogu aeg issi tähepelapu keskpunktis olla tahavad. Tunnen Timot vaid aasta ja tõdesin, et kui temataolisi inimesi meie väikeses riigis rohkem oleks, säraksime me kõik heledamalt!
Piret Linnamägi

ajakirjanik ja kultuurijuht, www.varbolapuu.ee

Väga hea , kiire ja korralik töö. Lõuendi tellisin kallimale kingituseks välismaale ja oldi üllatunud,et siin osatakse selliseid asju teha. Hea, et saab kohe seinale riputada. Loodan edaspidigi Teilt tellida. Tänan töö eest.
Maret

Olen tellinud 2 A3 lõuendit Minu Prindilt. Töö oli kiire ja korralik ning ka odav. Print oli väga hea ja kvaliteetne. Kindlasti kasutan Minu Prindi teenuseid edaspidigi.
Kristina