Lõhnatu ja roheline

Tapeet trükitakse vee baasil latex tindiga, mis reaalselt absoluutselt ei lõhna juba trükkimise ajal ja päris kindlasti on see täiesti lõhnatu ja mürgivaba Sinu kodus.

l

Disaini ise

Disaini oma tapeet ise! Saad valida juba olemasolevate piltide seast või enda oma üles laadida ja vaadata, kuidas Sinu uus sein välja näeb.

Lihtne paigaldada

Meie tapeeti on lihtne paigaldada. Tapeediliimi ei ole vaja, tapeedi paanid tuleb kasta vette ja seejärel saab paani seinale sättida. Ei ole liimiga mässamist.

Kerge eemaldada

Maitsed muutuvad, lapsed kasvavad suureks jne. Meie fototapeeti on väga lihtne ka seinalt maha võtta! Selleks tuleb tapeet seinal korralikult märjaks teha ja seejärel lihtsalt seinalt maha tõmmata.

Tapeedi hind on 19 eurot ruutmeeter.

Kui on abi vaja, kirjuta info@minuprint.com või helista 58 14 99 75

 

Alusta tapeedi disainimist siit
Siin on väike juhend tapeedi disainimise programmi kasutamiseks. Soovitan projekti vahepeal ka salvestada (nupuke vasakul üleval nurgas). Kui oled valmis tellima, kliki paremal all olevat printeri ikooni ja võtan Sinuga ühendust. Printeri ikooni klikkides avaneb aken, kuhu saad ka oma kontaktandmed kirjutada (näiteks email ja telefon), et saaksin vajadusel detailid üle täpsustada. hp-wallart-minuprint

Ja kui tapeet on tellitud, siis paigaldamine käib nii: