Lõhnatu ja roheline

Tapeet trükitakse vee baasil latex tindiga, mis reaalselt absoluutselt ei lõhna juba trükkimise ajal ja päris kindlasti on see täiesti lõhnatu ja mürgivaba Sinu kodus.

l

Disaini ise

Disaini oma tapeet ise! Saad valida juba olemasolevate piltide seast või enda oma üles laadida ja vaadata, kuidas Sinu uus sein välja näeb.

Lihtne paigaldada

Meie tapeeti on lihtne paigaldada. Tapeediliimi ei ole vaja, tapeedi paanid tuleb kasta vette ja seejärel saab paani seinale sättida. Ei ole liimiga mässamist.

Kerge eemaldada

Maitsed muutuvad, lapsed kasvavad suureks jne. Meie fototapeeti on väga lihtne ka seinalt maha võtta! Selleks tuleb tapeet seinal korralikult märjaks teha ja seejärel lihtsalt seinalt maha tõmmata.

Tapeedi hind on 19 eurot ruutmeeter.

Kui on abi vaja, kirjuta info@minuprint.com või helista 58 14 99 75

 

Alusta tapeedi disainimist siit

Tepeedi saab tellida koos paigaldusega, aga seda on ka päris lihtne ise paigaldada. Tapeet tuleb kasta vette ja siis seinale panna. Liimi ei ole vaja! Paigalduse näidisvideo:

 

Pilt ütleb tuhat sõna ei ole kunagi nii õige olnud, kui fototapeedi puhul. Seega:

Ma tean, et Sa tegelikult tahad endale ka. Räägime, info@minuprint.com, 58 14 99 75. Või siia klikkides avaneb tapeedi disainija, kus saad ise kõik valmis teha.

Kui Sul ei ole nii head pildifaili endal, siis www.fotolia.com pildipangast (või läbi ülal oleva lingi) saad pildifaili tapeedi tegemiseks Minu Prindi kulul 🙂