Paberfotod

Pildid paberile igas mõõdus

Trükime fotosid igas mõõdus. Trüki laius kuni 110 cm ja pikkus sisuliselt piiramatu.

Vaikimisi paberiks on tõeliselt ilus 300 grammine poolmatt fotopaber. Peale esimest proovimist sai sellest kohe Minu Prindi põhiline fotopaber. Samuti on valiku headust kinnitanud paljud kliendid.

Eelised võrreldes enamustes trükikodades kasutatavate “tavaliste” fotopaberitega:

  • Paksem – tavaliselt kasutatakse soodsama hinna tõttu 250-265 grammist paberit. Siit saad 300 grammise paberi, tavalised fotopaberid sellest paremaks enam ei lähe.
  • Vähem läiget – see konkreetne paber läigib vähem, kui muud sarnased poolmatid ja luster paberid. Võiks õelda, et see paber on üsnagi matt. Samas on värvid erksad ja värviruum väga korralik
  • Ülepõlenud valged alad ei ole probleemiks – fotograafidele on tuttav probleem, et pildil olevad täiesti valged alad ei tule trükis ilusad. Nurga alt vaadates on näha, et valge ala läigib erinevalt. Tänu Canoni uuele fotoprinterile ei ole see enam probleemiks, kuna valged alad kaetakse läikeühtlustajaga. See toimib ka teiste fotopaberitega, aga selle konkreetse paberiga toimib see eriti hästi.
  • Kauakestev – võrreldes odavate satiin fotopaberitega, on meie fotopaber hästi vastupidav tuhmumisele, 50 rohkem aastat. Kuna paber ei sisalda optilisi valgendajaid, siis ei hakka see ka ajaga kolletuma.

Sa ei pea muretsema, kas värvitoonid tulevad õiged, kas mustvalge pilt on korralikult mustvalge, kas varjualade detailid säilivad.. kõige eest on hoolt kantud.

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Tel. 58 14 99 75

Saada küsimus või tellimus


Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Tellimus/küsimus

Vali fail, kuni 7mb

Teate koopia saadetakse ka teile emailile.

Kui teate koopia ei tule teile emailile või saatmine ei õnnestu mõnel muul põhjusel, saada email: info@minuprint.com

Suuremad failid võib saata otse mailile info@minuprint.com